Gaia Historical Cruises : St. Vukolos Church

Açıklama

Gaia Project, 1886 yılında  inşa edilen Aziz Vukolos Ortodoks Rum Kilisesi’nde tarihin kapılarını ‘’Gaia Historical Cruises ‘’ serisi ile açıyor! İzmir’in en eski kiliselerinden biri olan Aziz Vukolos Kilisesi ‘nde bu muhteşem seri ile birlikte  yüz yılı aşkın geçmişi ve büyüleyici atmosferiyle elektronik müzik severlere inanılmaz bir deneyim yaşatmaya hazırlanıyor. Gaia; Türkiye’de ilk kez bir kilisede düzenlenen bu  etkinlik serisinde , kültürel mirasımızın çeşitliliğini ve değerlerimizi toplumsal olarak birleştirmeyi hedefliyor.

Etkinlikte Çalacak DJler : HEADWATERS / DAMLA TEK / MONNARSH

Şartlar

Etkinlik 18 yaş ve üzeri katılımcılar içindir.
Etkinlik alanına yiyecek-içecek, kesici, delici veya yanıcı aletlerin getirilmesi yasaktır.
Etkinlik katılımcıları, etkinlik alanında fotoğraf & video çekimi yapılacağını kabul eder.
Organizasyon ve mekan yetkilileri uygun görmedikleri kişileri etkinlik ve kulis alanına sokmama hakkına sahiptir.
Kadın ve erkek sayısındaki dengeye, tavırlarına, tarzlarına ve genel olarak uygunluğuna özellikle dikkat edilir ve bu ve benzeri sebeplerden dolayı giriş mümkün olmayabilir. Bunun kararı tamamen kapının inisiyatifindedir. Kapımızın kararı kesindir ve her koşulda geçerlidir.
Satın alınan bilet, reklam, yarışma, çekiliş, promosyon dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere (özel olarak yazılı izin alınmadıkça) kişisel kullanım dışındaki ticari veya ticari olmayan amaçlarla kullanılamaz. Bu amaçlarla kullanılan bilet iptal edilerek yasal işlem başlatılır.
Satın alınan biletlerde iade, iptal ve değişiklik yapılamaz.

Konum

Etiler Mah, 1281. Sk. 11 A, 35240 Konak/İzmir

Kategoriler

Festival
1 Etkinlik
Konser
0 Etkinlik
Tiyatro
0 Etkinlik
Yeme&İçme
0 Etkinlik