Ecem İle Çilek Çocuk Festivali

Açıklama

Bu festivalin oluşmasında en önemli etken çocuklara duyduğumuz sevgi ve onların hayata bakışındaki masumiyet. Yola onların gözüyle, yüreğiyle bakarak çıktık ve öyle de yürüdük. Çocukların teknolojiden biraz uzaklaşıp sosyalleşeceği, aileleriyle vakit geçirip aralarındaki bağı kuvvetlendireceği enerji dolu bu festival için çok heyecanlıyız. Çilek’le yol aldığımız bu festivalle kuklaların yeniden hayatımıza girmesini sağlayacağız. Çocukların doyasıya eğleneceği bu festival, bizleri de yeniden çocukluğumuza götürecek, zamanı unutup çılgınca vakit geçirmemizi sağlayacak.,  FESTİVALDE NELER VAR? *Kuklalı tiyatro gösterileri *Dans gösterileri *Sihirbazlık gösterileri *Jonglör ve animasyon ekipleri *Pantomim sanatçıları *Kortej  *Maskotlar *Popüler sanatçılarla söyleşiler *İmza günleri *Atölyeler ve workshoplar *Yemek stantları *Tatlı ve kahve stantları *Kurumsal firmaların tanıtım stantları *Yarışmalar *Bubble show *Fotoğraf çekim alanları *Yüz boyama  *Saç örgüsü standı *Toz boya ile rengarenk zamanlar *Veeee ünlü sanatçılarımızın final konseri

Şartlar

● Festival alanına davetiye veya bilet ile giriş yapılabilmektedir. Ecem ile Çilek Çocuk Festivali'nde yaş sınırı yoktur, bilet alıp giriş yapmak isteyen herkes katılabilir.
● Davetiyeler para karşılığı satılamaz. 
● Kaybolan biletlerden organizasyon firması sorumlu değildir. 
● Aileler kendilerinin ve çocuklarının güvenliklerinden sorumludur, alınan tedbirlere rağmen oluşabilecek kazalardan organizasyon firması sorumlu tutulamaz. 
● Festival tüm hava şartlarında gerçekleştirilecektir. Bilet ücreti iadesi mücbir sebepler oluşması ile festivalin iptal edilmesi durumunda gerçekleştirilecektir. 
● Festival alanındaki her türlü afiş ve reklam çalışması organizasyon firmasının iznine tabidir. 
● Festival alanına her türlü yiyecek ve içecek girişi yasaktır (Bebek mamaları haricidir). 
● Festival alanında çekilen fotoğraf ve videoları organizasyon firmasının sosyal ve görsel medyada kullanma hakkı vardır, festivale katılım  sağlamış olan herkes bunu kabul etmiş sayılır.
● Festival alanında belirtilen yerler dışında sigara tüketmek(elektronik dahil) kesinlikle yasaktır.  
● Organizasyon firması gerekli gördüğü takdirde, festival kurallarında değişiklik yapabilir.

Konum

Liman, Alsancak

Kategoriler

Festival
1 Etkinlik
Konser
0 Etkinlik
Tiyatro
0 Etkinlik
Yeme&İçme
0 Etkinlik